منو اصلی
به سایت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خوش آمدید
صفحه اصلي > اخبار 
جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧
پیوندها

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53068
 کل بازدید : 202824
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

ارائه خدمات رایگان پزشکی – توانبخشی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی به اهالی خزانه بخارایی تهران

 

 

    مدیر اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  از ارائه خدمات رایگان پزشکی – توانبخشی بسیجیان جامعه پزشکی این دانشگاه به اهالی بیمار و نیازمند محله خزانه بخارایی تهران، خبر داد.

     به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، " مهدی محمدپناه " در این باره گفت:  تیم پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه با همکاری مرکز پزشکی و توانبخشی نظام مافی و کلینیک توانبخشی اسما، جهت ویزیت و مشاوره رایگان به محله خزانه بخارایی در منطقه ۱۶ تهران اعزام شد.

    وی افزود: این اعزام در راستای طرح شهید دکتر رهنمون اجرا و طبق برنامه ریزی و جلسه با هیات امنای مسجد قمر بنی هاشم مقرر شد تیم درمانی و توانبخشی به صورت ثابت و ماهی یکبار ، خدمات رایگان درمانی و آموزشی ارائه نمایند.

    بگفته محمدپناه ، این تیم  شامل پزشک عمومی ، پرستار ، روانشناس ، کارشناس ارشد تغذیه ، بینایی سنج ، کاردرمان و گفتاردرمان بود که به بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی محله خزانه بخارایی خدمات ارائه داد.

    دبیر طرح بهداشتی درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین افزود: با توجه به مشکلات بررسی شده اولیه در این اعزام در حوزه سلامت مردم اقدامات تخصصی تر در حوزه آموزش و سلامت روان در اعزام آبان ماه برنامه ریزی خواهد شد.


انتهای پیام /

تهیه خبر: محمدپناه

 


١٤:٥٥ - دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٨٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٤دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی