منو اصلی
به سایت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خوش آمدید
صفحه اصلي > اخبار 
جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧
پیوندها

سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 53065
 کل بازدید : 202815
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی روابط عمومی ؛

اولین نشست اعضای کمیته تدوین کتاب " خاطرات شهدا و ایثارگران " به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و با شرکت کارشناسان مربوطه  از معاونت فرهنگی ، معاونت آموزشی ، نمایندگی نهاد دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه ، روابط عمومی دانشگاه و بیمارستان روانپزشکی رازی ، در سالن اجتماعات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
    به گزارش خبرنگار وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ، " مهدی محمدپناه " مسئول اجرایی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در ابتدای این نشست ، به بیان اهداف تدوین و انتشار کتاب خاطرات شهدا و ایثارگران دانشگاه پرداخت .
    وی با اشاره به فعالیت هایی که طی سالها در خصوص گرامیداشت پنج شهید و دهها جانباز ، ایثارگر و آزاده این دانشگاه ، انجام شده ، افزود: برای اولین بار، تدوین کتاب خاطرات شهدا و ایثارگران ، بتصویب شورای فرهنگی دانشگاه رسیده  که امیدواریم با همکاری تمامی همکاران در بخش های مختلف دانشگاه  انجام  شود.
    محمدپناه ، طراحی و راه اندازی وب سایت خاص اطلاعات و خاطرات شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم بهزیستی و همچنین ساخت کلیپی از زندگینامه و خاطرات آنان را از دیگر برنامه های مصوب و ابلاغ شده شورای فرهنگی دانشگاه ذکر کرد.
    سپس ، اعضا به ارائه نقطه نظرات  براساس تجربه و تخصص خود در همین ارتباط پرداختند و برای اجرای هرچه بهتر این برنامه ها ، تبادل نظر کردند.
   مقرر شد تا حداقل ماهی یک بار ، این نشست برگزار شود تا تمامی اعضا از کارهای انجام شده و نیازهای هربخش ، یکدیگر را آگاه ساخته و نسبت به رفع موانع تا اجرای دقیق و مناسب این برنامه اقدام شود.
انتهای پیام /
تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور


١٠:٣٦ - شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٨٨٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٢١دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی