به سایت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی خوش آمدید
منو اصلی
صفحه اصلي > اخبار > متن کامل اخبار 
يکشنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٧
اخبار > بیانیه مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت روز قدس
 


  چاپ        ارسال به دوست

بیانیه مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت روز قدس


"" بیانیه مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت روز جهانی قدس ""
    روز " قدس "، روز تجلی وحدت و همدلی همه مسلمانان عالم در آزادی قدس شریف است. 
    روز قدس، روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت آوردن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.
    حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: «روز قدس، فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم.»
    همچنین ایشان در شرح جهانی بودن این روز گفتند: «روز قدس، جهانی است، و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز مقابله ملتهایی است که در زیر فشار ظلم آمریکا و غیر آمریکا بودند، روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند، در مقابل مستکبرین، و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند... روز قدس، روزی است که باید سرنوشت ملتهای مستضعف معلوم شود باید ملتهای مستضعف در مقابل مستکبرین اعلان وجود بکنند، باید همان‌طور که ایران قیام کرد، و دماغ مستکبرین را به خاک مالید، و خواهد مالید، تمام ملتها قیام کنند، و این جرثومه‌های فساد را به زباله‌دانها بریزند.»
    بسیجیان جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با غریو اتحاد و همدلی، در سایه سار آموزه‌های قرآنی و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و پشتیبانی از مقام عظمای ولایت، در کنار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و دیگر ملل جهان اسلام با حضوری گسترده و عزمی راسخ در روز جهانی قدس به امید تحقق وعده الهی و نابودی رژیم غاصب اسرائیل حضور خواهند یافت و ضمن محکوم کردن اقدامات ظالمانه صهیونیست‌ها، بار دیگر با خلق حماسه‌ای عظیم، مشت محکمی بر دهان نظام سلطه زده، و با آرمان های مقدس امام راحل درجهت آزادی قدس شریف، تجدید میثاق می‌کنند.


١٣:٠٣ - چهارشنبه ٣١ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٢١آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 25973 | بازدید امروز : 44 | کل بازدید : 178673 | بازدیدکنندگان آنلاين : 3 | زمان بازدید : 0.14