منو اصلی
اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی
صفحه اصلي > اخبار 
پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠
 


در آستانه برگزاری همایش « همه گیری کووید 19 و گروه های آسیب پذیر »، مطرح شد؛
بسیج جامعه پزشکی می تواند تجارب گروه های مختلف را در مدیریت کرونا تجمیع کند
رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و رئیس رصدخانه اجتماعی کووید 19 گفت که بسیج جامعه پزشکی با برگزاری همایش « همه گیری کووید 19 و گروه های آسیب پذیر »، می تواند تجارب گروه های مختلف را در مدیریت کرونا تجمیع کند و یک اطلاع رسانی در مورد آخرین یافته های علمی در حوزه مدیریت کرونا در کشور و دنیا داشته باشد.
 ١٤٠٠/٠٤/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آستانه برگزاری همایش « همه گیری کووید 19 و گروه های آسیب پذیر » مطرح شد؛
کودکان دچار اختلالات جسمی – حرکتی، اتیسم و اختلالات نقص توجه، و خانواده هایشان از اقشار آسیب پذیر در پاندمی کرونا هستند
عضو هیات علمی گروه آموزشی کاردرمانی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، گفت: کودکان مبتلا به فلج مغزی، اتیسم، بیش فعالی و ... که با انواع اختلالات جسمی – حرکتی، شناختی و رفتاری رو به رو هستند و خانواده های آنان، از جمله اقشار آسیب پذیر در پاندمی کرونا می باشند.
 ١٤٠٠/٠٤/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در آستانه برگزاری همایش "همه‌گیری کووید 19 و گروه‌های آسیب پذیر" مطرح شد؛
" آسیب‌های کرونا بر روی کودکان و پیامدهای آن " بررسی می‌شود
شیوع پاندمی کووید در ایران و دیگر کشورهای دنیا، گروه‌های بسیاری را متاثر کرد و یکی از گروه هایی که در این همه گیری، آسیب‌های زیادی را تحمل کرد، اما کمتر مورد توجه قرار گرفت، گروه کودکان بود، به همین دلیل برای بررسی تاثیرات همه‌گیری کووید 19 بر روی کودکان، با دکتر " منصوره کریم‌زاده" عضو هیات علمی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی به گفت وگو نشستیم تا بیشتر با ابعاد این موضوع آشنا شویم.
 ١٤٠٠/٠٤/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش « همه گیری کووید ۱۹ و گروه های آسیب پذیر »، سوم مردادماه برگزار می شود
همایش « همه گیری کووید ۱۹ و گروه های آسیب پذیر »، به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و با همکاری اعضای هیات علمی گروه های مختلف آموزشی این دانشگاه و انجمن مطالعات کودکان پیش از دبستان ایران، از ساعت ۱۰ الی ۱۷ روز سوم مردادماه امسال برگزار می شود.
 ١٤٠٠/٠٤/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح غربالگری رایگان در مرکز پزشکی و توانبخشی اسماء دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی آغاز شد
مدیریت مرکز پزشکی و توانبخشی اسماء از آغاز اجرای طرح غربالگری با همکاری بسیج جامعه پزشکی این مرکز به صورت رایگان، خبر داد.
 ١٤٠٠/٠٤/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی