منو اصلی
اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی
صفحه اصلي > اخبار 
چهارشنبه ٠٦ بهمن ١٤٠٠
 


به مناسبت هفته بسیج مردمی؛
تبیین برنامه استراتژیک بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و اهداف آن
عضو شورای اجرایی بسیج و مدیر بازرسی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، اعلام کرد که برنامه استراتژیک بسیج جامعه پزشکی در قالب برنامه استراتژیک دانشگاه تهیه می شود.
 ١٤٠٠/٠٩/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و بیمارستان روانپزشکی رازی؛
جمعی از کارکنان دانشگاه و بیمارستان روانپزشکی رازی از موزه دفاع مقدس بازدید کردند
جمعی از کارکنان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و بیمارستان روانپزشکی رازی، به مناسبت هفته دفاع مقدس، با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه، از موزه دفاع مقدس بازدید کردند.
 ١٤٠٠/٠٩/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با هفته بسیج ؛
مراسم تجلیل از مدافعان سلامت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد
مراسم تجلیل از مدافعان سلامت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مسئول بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و جمعی از مدیران دانشگاه و مراکز درمانی تابعه، در سالن شاملو این دانشگاه برگزار شد.
 ١٤٠٠/٠٩/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
شورای بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تشکیل جلسه داد
جلسه مشترک شورای بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با مدیران سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.
 ١٤٠٠/٠٨/١٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نفرات برتر مسابقات ورزشی هفته دفاع مقدس معرفی شدند
تربیت بدنی بسیج کارکنان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، ضمن برگزاری مسابقات ورزشی در چهار رشته شطرنج (مجازی)، دارت (بصورت حضوری)، پلانک و اسکات دیواری (بصورت ارسال کلیپ)، نفرات برتر این مسابقات را اعلام کرد.
 ١٤٠٠/٠٨/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

دانشگاه علوم بهزیستی...مراکز پژوهشی دانشگاهمراکز درمانیگروه های آموزشیتماس با دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی